| Meowly1 a întrebat:

Iubesc mult un baiat si nu pot sa imi dau seama daca m-a folosit. Ne-am cunoscut in iunie, el traieste in alt oras si are iubita. Atunci el imi scria pe ascuns sa nu afle iubita lui( noi doua prieteneam) dar ea imi zicea ca nu il iubeste si ca il inseala, la fel si el stiu ca a mai inselat-o in trecut. Relatia lor are 2 ani si ei s-au inselat ambii de vreo 5 ori si au aflat dar tot inca sunt impreuna. El de multe ori m-a sustinut, mi-a luat apararea dar cand era cu iubita lui ma ignora. De multe ori ne sarutam si imi zicea ca ce facem noi e spre bine si daca se va afla tot e spre bine dar dupa cand i-am zis sa iesim a zis ca nu vrea sa se afle si sa ne vedem doar la el sau noaptea sa ne plimbam. Mai mentionez ca eu cand plecam acasa (in alt oras) el uita de mine sau imi scria doar cand iubita lui era la mare. De asemenea i-am platit si benzina si i-am dat un Iphone 5 vechi de care nu aveam nevoie. El deja nu imi scrie si m-a lasat la greu cand credeam ca eu sunt insarcinata m-a lasat sa sufar si sa stau asa nelinistita. Pana la urma mi-a venit ciclul dar mereu cand iesim nu prea vorbim! El doar ma saruta sau atinge. Ce credeti?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... daca el insela, de ce nu te-ar insela si pe tine? Clar v-ati folosit unul de altul. Dar ma rog, treaba voastra.

Totusi, nu inteleg faza cu plecatul in oras si el iti scria doar cand iubita lui era la mare, ca... totusi, nu merge omul la mare in fiecare zi :/

| Meowly1 explică (pentru DoarBogdan):

Eu chiar il iubeam, ieseam cu el sa discut etc dar el doar saruturi si atingeri vroia. Mi-a scris cand eram acasa de cateva ori in timp ce iubita lui a fost pe o saptamana la mare plecata. In rest vorbeam cat eram in orasul lui destul de des. Eu deja sunt prea insistenta ca ii scriu foarte des si se vede ca se cam satura dar mna...chiar il iubesc dar el zice ca nu m-a folosit

| DoarBogdan a răspuns (pentru Meowly1):

Dar stiu ca il iubeai. Si el te iubea si o iubea si pe fata aia. La fel si pe alta. Cum o mintea pe ea, te putea mintii si pe tine. Ai cautat o persoana care inseala, ai gasit una ^^.
Depinde de tine ce faci mai departe.

Seara faina in continuare.

| Teo29 a răspuns:

Ai grija ca ramai gravida si el pare un om care nu prea merita atentia ta...

Macar fa-o protejat!