| TellMeWhy a întrebat:

Hey TPU!
Iubitul meu a venit la mine acasa alaltaieri.
A dormit la mine.
ne-am uitat la un film.
La un moment dat a tras plapuma si a inceput sa ma sarute.
i`a sunat telefonul si a spus ca " bine vin "
Dar el mi-a zis ca a fost maicasa. Dar cand m`am dus la el a doua zi maicasa a zis ca nu trebuia sa fie la mine?sad ce credeti ca poate face? suntem impreuna de mult timp. si nu ne mintim.
Are pe alta?: (( Va rog. Funda, fundita, fundoaie.

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Nu te pripi.intai intreaba-l pe el direct unde a fost si ce s-a intamplat si daca vezi ca ezita intreaba-l:ori are pe alta ori are vreo"afacere"de care nu vrea sa stii? Dar ma indoiesc care vreo afacere.are pe alta mai mult ca sigur.Dar tu intai afla cum sta treaba si apoi treci la interogatoriu. Sper ca te-am ajutat cat de cat happy

9 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

S-ar putea, dar cel mai bine e sa o intrebi inca o data pe maicasa sau pe cel mai bun prieten al lui, daca nu stiu intreaba-l pe el si daca vezi ca inventeaza o scuza ii spui ca s-a terminat (foarte ferm), trebuie sa iei atitudine, altfel de va trata ca pe un pres.
Succes! funda?happy

| ThePunisher a răspuns:

De unde sa stim noi daca are pe alta? Vorbeste cu el si intreaba-l tu chestiile astea. Orice e posibil, dar daca nu discutati, totul ramane la nivel de suspiciune.

| looolliika a răspuns:

Hmmm da ar fi posibilsa aiba pe alta...sau sa fi fost un prieten de-al lui...

| EcstasyW a răspuns:

Pai cred ca el s-a dus la un prieten intreaba si tu pe prieteni lui poate cine stie so fi dus la unu din iei

| gabryela_2772 a răspuns:

Intreba-l u daca sunteti de mult inp trebuie sa iti zica adv daca nu zice si esti s\igura ca are pe altcineva, atunci pune pe candva sa int daca vrea sa stea cu el si vezi ce rasp. pup xlove strucklove struck

| Alexandro9050 a răspuns:

Pai eu de unde sa stiu nu sunt detectiv ca sa stiu daca are pe alta sau nu nici nu il cunosc, da' intrebal si tu de ce a spus asta; D

| JojolinadinGalati a răspuns:

Cre ca a iesit cu baietii si ca sa nu te supere sau alte chestii din astea a spus ca e maicasa.

nu cred ca ar lasa o seara impreuna love struck pentru altawinking...

| denii_9538 a răspuns:

Nu neaparat are pe altahappy. poate a avut o problema care nu a putut sa ti-o spunahappy.'

| RalucaS a răspuns:

POate nu are pe altcinevasad Ar fi mai bine daca l.ai intrba tu ce si cum sa intamplat.Ar trebui sa ii povestesti ca ai fost la el si maicasa t.a intrebat daca nu trebuia sa fie la tine... sper sa te ajute micul meu sfat Succes