| cRaNs1MoRe a întrebat:

Joaca careva metin2 european? Care da, dau set full sura (colier lacrima cer, cercei lacrima cer, scutul leului, bratara lacrima cer, otel (15 sabie 15 pumnal 15 2 maini 6k pv 15reflectie) papuci pasarea de foc coif cetate baron(15 critica, 25semi-om, 35 inteligenta)) si pumnale neinsufletite+9 cu bonusurile(15 critica 15 patrunzatoare 25semi-om 35dexteritate) pe orice 2011 site tot pe european metin2

2 răspunsuri:
| cRaNs1MoRe explică:

Please cineva.sad

| MadeanAndrei a răspuns:

Salut eu joc European mt2 am nevoie de set vs war Dar KlUmea!