| dani97 a întrebat:

mai avem mult pana la vacanta de primavara? credeti ca o sa treaca repede timpul? va pup...hai cu vacanta.( am auzit ca iar e saptamana,, scoala altfel") :X:X:X:X:X

2 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai luam vacanta pe 6aprilie, asa scrie aici http://www.didactic.ro/stiri/structura-anului-scolar-2012-2013.
Timpul trece foarte repede, o sa treaca imediat, nici nu o sa ne dam seama. Da iar este "scoala altfel". Dar pentru ce-i din clasele VIII-a o sa fie o perioada tensionata, incarcata, cred eu.
*-*

| y0nutz3ly a răspuns:

Da este din nou "Scoala altfel" cred ca o sa treaca depinde cat te distrezi la scoalabig grin