| anonim_4396 a întrebat:

Mai e foarte putin pana la ultima zi de vacanta de vara! M-am gandit ca eu si prietenii sa facem aceasta zi mai speciala! Ce propuneti sa facem in acea zi? Cele mai stralucite idei primesc

Răspuns Câştigător
| Miha274 a răspuns:

Pai ati putea da o petrecere cu muzica, suc, prajituri, ati putea sa va uitati la un film etc. Eu asta as face in locul vostru big grin

3 răspunsuri:
| AndreeaDeea98 a răspuns:

PS:Avem in jur de 13 ani!

| OnlyOlly a răspuns:

Puteti sa mergeti sa faceti un gratar ar fi super.

| davidut11 a răspuns:

Pai sa mergeti cu cortu faceti un gratar va distrati binewinking sau faceti o petrecere cu thema safarsitul vacantei sau mergeti la pescuit sau gasiti niste fetite mergeti cu cortu si ma departe stilaughing bafta acanta placuta cat mai dureazalaughing