| dani97 a întrebat:

mai e un pic si vine vacanta de iarna. saptamana viitoare e ultima saptamana de scoala. daca nu ne prezentam la scoala ne pune absente in toate zilele?:*. funda

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Nu iti pun absente, decat pe ziua in care ai lipsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca nu decat in zilele cu scoala iti pune cate o absenta pe ora! Nu te ingrijora♥.

| Trippy a răspuns:

Dani fi sigur ca da.

| Mademoiselle18 a răspuns:

Calmeaza-te oh go on joi si vineri nu cred ca se va mai duce cineva..in plus, in ultima saptamana trebuie sa fie incheiate mediile si unii profesori nu mai intra la ora, le incheie in cancelarie happy Sfatul meu este sa te duci la scoala cel putin pana miercuri ca sa nu ai problema totusi.