| dani97 a întrebat:

mai e un pic si vine vacanta de iarna. saptamana viitoare e ultima saptamana de scoala. daca nu ne prezentam la scoala ne pune absente? ca nu am de gand sa ma duc in ultima saptamana

3 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

Depinde si de profesor, in general in primele 3-4 zile se pun si absente.

| Simmi a răspuns:

In ultima saptamana mai trebuie sa iti incheie mediile. Dupa ce ti le incheie la toate nu trebuie sa te duci neaparat. thinking

| Raluka222 a răspuns:

Daca nu ai teze, teste etc. nu iti va pune apsenta. Daca ai o sa-ti puna.