| SaraMaria779 a întrebat:

Hey Tpu.maine plec la mare si sunt pe stop sad.Ce absorbante imi recomandati pentru slip.Nu o sa intru in apa,dar la plaja o sa merg si vreau sa fie unele mai subtiri,fara aripioare, sa nu se vada urat. FUNDA!

2 răspunsuri:
| lululove a răspuns:

Pai in categoria absorbante fara aripioare pot fi incadrate si protejslipurile, dar nu ti le recomand pentru ca nu au un suport foarte mare al lichidului. Poti folosi Ob.uri, cele mici sunt cele mai bune, mai ales daca e prima data cand le incerci.

| RalucaGabriela12 a răspuns:

OB. dar va fi putin incomod. mna o ora, doua cat stai la plaja, daca nu leaga-ti o esarfa http://www.ele.ro/......laja-12723 in jurul taliei.