| xAnnabella a întrebat:

mi-am luat de curand un telefon Nokia Lumia 520 si nu ma lasa sa descarc aplicati si jocuri imi spune sa intru pe un site pe windowsphonemyfamily. ro ceva de genu faza e ca nu stiu ce sa mai fac incontinuare ma puteti ajuta va rog? :oo333 Funda + Vot

2 răspunsuri:
| gabiciuca a răspuns:

Poti restarta telefonul, si dupa aceea trebuie sa-ti faci cont nou, unde poti comleta cu o varsta mai mare, m-i s-a intamplat si mie si dupa ce am pus varsta peste 18 ani a mers, intrii in setari, phone, restart si incerci altceva nu stiu

| Catalin_Cristi_1996 a răspuns (pentru gabiciuca):

Cand il resetezi se sterge tot? sau ramane exact cum era cand l-ai cumparat?