| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU...mie imi place un baiat si vreau sa stiu daca si el ma place -sau mi se pare mie-

Cateodata in timpul orelor il prind uitandu-se la mine dupa care imi zambeste.

Ma atinge,, accidental"pe maini sau pe umerii,

Atunci cand vorbesc cu el sprancenele lui raman putin ridicate sau tot atunci cand vorbim se uita in ochii mei lung... si parca incearca sa stea serios, dar nu reuseste

Imi mai i-a apararea

imi afiseaza un zambet discret, sfios in coltul gurii

Isi apleaca usor capul cand privirile noastre se intersecteaza.

Ma tachineaza si parca din ultima vreme incearca sa-mi atraga atentia, sa-mi arate ca este puternic laughing

Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| AnkaAncuta a răspuns:

Am uitat sa zic ca rade la glumele mele de 2 lei.

| All3xXa a răspuns:

Hmmm.ce pot sa zic este ca el este intr-un fel interesat de tine.dar sa nu crezi ca e innebunit dupa tine. pooate asa e felul lui..nu se stie.Incearca intr-o zi sa nu vb asa mult cu el...sa vezi ce iti spune..sau sa pari suparata.vezi daca se intereseaza de tine. daca iti intreaba colegele/prietenele de tine.

| AnkaAncuta a răspuns (pentru All3xXa):

Ok merci pentru sfat chiar asta o sa fac maine sa vad daca pare in preajma mea happy

| All3xXa a răspuns (pentru AnkaAncuta):

Multe bafta si sa imi spui daca a mers sau nuwinking :*