| eualexandra321 a întrebat:

MULTUMESC DACA AVETI TIMP SA-MI CITITI POVESTEA INTORTOCHEATA! Vad in fiecare zi un baiat la autobuz si merg cu el acasa.El da semne ca ma place:se uita la mine pe furis oriunde as fi,se izoleaza cateodata de grup,vorbeste mai tare cand sunt in preajma, observ ca ma asculta de la cativa metri daca vorbesc cu o prietena (sta atent intors spre mine) si el de obicei este mai vorbaret dar cand apar eu parca vorbeste mai putin cu prietenii lui..Eu il plac de 2 luni dar nu am avut niciodata curajul sa-i spun asta chiar daca nu-l cunosc, dar am avut ocazia de multe ori sa-l surprind cum vorbeste si cum se comporta.Pare asa smecher dupa cum se imbraca,dar cand ma uit la fata lui si in ochi pare a fi timid si copilaros, si asta mi-a confirmat si o prietena.As fi recunoscatoare daca mi-ati raspunde la mai multe intrebarilove struck :
1.Ma place?
2.De ce nu are curajul sa-mi spuna? E timid?
3.Si cum as putea sa ma imprietenesc cu el asa mai fain? am facebook-ul lui dar n-am curaj sa-i spun,, buna,,laughing sunt si eu timida
MULTUMESC MUUUULT!happy big hug Dau si funda pentru cel mai frumos raspuns.Multumesc pentru rabdalaughing

2 răspunsuri:
| deeaandreeea a răspuns:

Poi 1 ) Daca te privese pe furis si altele. probabil te place...
2) Nu e neaparat ca ar fi timid. daca nu i-ai aratat poate ii este "frica " sa nu cumva sa il refuzi.
3)Fa-ti curaj. si zi un "Buna" si apoi. ce faci. asa te imprietenesti cu el. si poate o sa prinda acel curaj sa iti zica. Sper sa te ajute ce am zis eu. Succes :*!

| daiquiri a răspuns:

Da, astea sunt semne ca te place. Dar nu poti fi sigura decat cand el o sa iti confirme asta. Daca el e timid, preia tu initiativa, treci peste timiditate. Cred ca ar aprecia mult. Daca ai facebook-ul lui, e mult mai usor, pentru ca esti in spatele unui monitor, nu te poate vedea, sau la telefon. Ai grija de tine, si bafta!:*