| George628zz a întrebat:

nu am făcut și nu am sa fac asa ceva.Ce se intampla daca unei persoane i se face farmece de iubire?
Vreau sa raspunda oamenii care stiu la asa ceva.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Era una... dar nu o recomand, dar tind sa cred ca este singura varianta logica si explicabila. Era o vraja cu o banana sa nu poata sa stea fara el laughing.

Nu mai, nu exista asa ceva. Daca am putea sa controlam asa de usoar persoanele... te asigur ca acum nu mai exista nimeni pe Pamant.

Poti sa faci, sa nu faci, rezultatul este acelasi. Iubirea vine din inima, este ceva ce doar omul poate sa simta pentru altcineva, este unul dintre singurele lucruri chiar care il face pe om sa fie om. Nu se poate juca nimeni cu asa ceva.

Dar in concluzie tot nu ramane, nu exista.

| George628zz explică (pentru DoarBogdan):

Vraja cu banana? wtflaughing))))))

| DoarBogdan a răspuns (pentru George628zz):

Nu o stii? laughing)

| George628zz explică (pentru DoarBogdan):

E eficienta macar?happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru George628zz):

De aici am aflat de ea.

https://www.youtube.com/watch?v=xzqNwD2fBpg

| George628zz explică (pentru DoarBogdan):

Mor,e eficienta sau?

| DoarBogdan a răspuns (pentru George628zz):

Da pfai... pentru mamele alea care stau toata ziua in casa si nu au ce face, probabil de da satisfactie mentala. In rest. nu, scuze sad