| Smiiilee a întrebat:

nu imi merge mess`u de ceva timp. Tot incerc sa ma loghez dar se blocheaza si trebuie sa apas "don`t sent" & "sent error ", asta se intampla de fiecare data cand vreau sa intru. va rog ajutati-ma dau funda!

1 răspuns:
| oanakri14 a răspuns:

Aaa. si mie mi se intampla des. Uite un sfat : Intra pe yahoo mail si dupa aia pe mess. Si se blocheaza deoarece ai lagg si trebuie sa ii dai restart sau refresh la pc-ul tau big grin Mie imi mergea de fiecare data. Bafta multa happy