| DanielsGotSpeish a întrebat:

Hey TPU!
Nu sunt sigur daca o fata ma place, mai multe prietene de ale ei mi-au spus ca ma place dar ea a spus ca nu.
Mi-au spus ca zice pe la scoala ca-s frum si nu stiu ce.
Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Dacă ea ți-a spus că nu te place tu de ce nu o crezi?
Lumea poate spune lucruri care nu sunt adevărate.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt mai multe varianta, fata sa te placa dar sa-i fie rusine sa recunoasca sau oamenii care iti zic aia doar fac misto de tine si iti dau sperante la ea ca sa rada de tine

| DanielsGotSpeish explică (pentru Adry05):

Si eu tot asta cred ca se poarta frumos cu mine si mult mai multe lucruri.

| Adry05 a răspuns (pentru DanielsGotSpeish):

Si daca se poarta frumos inseamna ca te si place? laughing Mai nou te porti frumos si civilizat cu cineva doar daca il placi?

| DanielsGotSpeish explică (pentru Adry05):

Nu laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata care-ti place ti-a spus ca nu te place, atunci pe ea sa o crezi, nu pe prietenele ei mincinoase.
Nu am inteles ce vrei sa spui prin "...ca-s frum si nu stiu ce"?
Cum esti?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu spun că ce zic celelalte fete și ce se zice pe la școală.