| DeCeMaiContează a întrebat:

Hey TPU!

O fata de la mine din clasa zambeste mereu cand vorbeste cu mine.Acum o luna cand am plecat de la scoala ploua si eu nu aveam umbrela,si atunci m-a vazut, mi-a zambit si a venit la mine cu umbrela ei sa o impartim.
Alta data, stateam in pauza pe telefon si a venit la mine si m-a imbratisat.
Dar mai este ceva.De fiecare data dupa ce spun ceva,ea rade si o intreb de ce, iar ea spune ca rade de stilul in care o zic.In privinta asta cam are dreptate,recunosc ca uneori vorbesc cu o voce putin cam dubioasa si inceata.Dar intr-o zi vorbea cu alte colege si a adus vorba de asta si mi-a spus sa zic din nou ce am zis,iar acele colege erau de fata.Iar astazi stateam telefon si ea mi-a facut niste poze,nu stiu daca a facut-o doar in gluma,eu am luat-o ca pe o bataie de joc,dar cand m-a vazut ca m-am suparat mi-a spus ca le-a sters, dar nu stiu daca e asa.Eu stau in banca cu alta fata,dar acea fata a lipsit vineri, ieri si azi.Vineri la a doua ora s-a mutat cu mine in banca,si am stat impreuna in banca vineri, ieri si azi.
Eu chiar nu stiu ce sa zic.Toti ceilalti din clasa cred ca ne placem unul pe altul,aceasta colega negand asta.
Oare e posibil ca aceasta colega sa ma placa totusi,sau doar isi bate joc de mine(faza cu pozele)?
Va rog, seriozitate.

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Te place, nene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E atat de kawaiiiiiiiiiiiiiiiii =^.^=
Vorbeste cu ea, ia-o si tu in brate, invit-o in oras etc.etc. daca simti si tu ceva pentru ea.