| EllaLuv a întrebat:

Pai nu stiu in ultimul timp am asa nevoie de afectiune...de o imbratisare si uneori parca imi vine sa plang din cauza asta. Trebuie sa mentionez ca am 14 ani si nu am iubit...credeti ca asta este cauza?

P.S. Fara raspunsuri jignitoare straight face daca aveti de gand sa faceti misto nu va mai deranjati sa scrieti happy.

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Am trecut si eu prin stari de astea happy. toti trecem la un moment dat, dar stai linistita, ca o sa treaca happy. incearca sa iti ocupi cat mai mult timpul, sa iesi afara cu prietenele, dar nu te mai gandi la asta.
succes :*

6 răspunsuri:
| Kisie a răspuns:

Buna sincer nu cred ca asta este cauza si eu am patit chestia asta cand prietenele mele ma ignorau ai sa vezi ca o sa treaca chestia asta, nu te mai gandi la asta si priveste inainte. nu-ti face griji o sa treaca. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| ann19 a răspuns:

Si eu am intr-un fel aceeasi problema ca si tine... eu incerc sa fac ce imi place ce ma face fericita. ceva sa-mi distraga atentia ca sa pot sa trec cat mai repede peste asta!happy

| emanuelclipa a răspuns:

Eu din Suceava

| mylovemika a răspuns:

Du-te la mamica, bunica, matusica, tatic, bunic, unchiulet...si da.le o imbratisare mare mare mare si calduroasa plus doua trei cuvinte frumoase.o sa mearga si o sa te simti mai bine si chiar poti face un obicei din asta, nu se vor supara.