| AnaAna23 a întrebat:

pana la ce varsta cresc sanii sa la fete? am 15 ani si nu sunt nici mari nici mici. voua, fetelor pana la ce varsta v-au crescut?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorez, sanii cresc diferit la fiecare fetita si continua sa creasca si cand ramai insarcinata sau alaptezi.
Abia de acum incepi sa te dezvolti, dar nu avea grija, mama ta iti poate explica totul, ca ea a trecut prin aceleasi chestii ca si tine.

| Freya1 a răspuns:

Depinde si de genetica da pot sa iti mai creasca inca eu pana la 14 m-am dezvoltat destul de mult