| calin1333 a întrebat:

pentru cei care stau in Brasov(de preferat Tractoru) stiti vreun magazin unde as putea gasi tricouri cu South Park(in special Kenny). Dar tricourile sa fie si pentru adolescenti(masura L) si sa nu trebuiasca sa le personalizez la vreo tipografie.Deci magazin!

Răspuns Câştigător
| Puffu a răspuns:

Eu sincer mi-am cumparat tricoul cu South Park de pe net, de pe ManiacMusic. E firma serioasa dupa mine, am comandat de multe ori de acolo iar comanda vine in max. 5 zile.
O sa-ti dau doua modele de tricouri care sunt in stoc :
http://www.maniacmusic.ro/Tricou_South_Park_Welcome_(Td0720). htm
http://www.maniacmusic.ro/Tricou_South_Park_They_Killed_Kenny! _(Td0719). htm

( Eu am primul model :D )
Sper ca ti-am fost de ajutor, sanatate!

1 răspuns:
| GabiBrasov a răspuns:

Si eu frecventez destul de multe magazine, ma mai uit si eu ce haine mai sunt, si n-am mai vazut de mult un tricou' cu vreun caracter din SouthPark.Cred ca de pe net, cum a zis Puffu, e singura modalitate.
Incearca magazinu' ala Flava Shop, e pe langa Republicii, poate ai noroc.