| Didi908 a întrebat:

plac un baiat in zodia sagetator iar eu sunt berbec va merge relatia?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza zodia, ci mentalitatea pe care o aveti de a va intelege.

| Dash a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu, dar n-are nici o legatura cu zodia...

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Nu conteaza zodia, tot ce e important e sa va iubiti si sa va intelegeti bine. Atat.

| pspspsps a răspuns:

Da. clar. firea zodiei berbec este compatibila cu zodia sagetator.
deci... da. o sa mearga.

| Gergyka a răspuns:

Cu siguranta nu crede in de astea (zodii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai primitivii cred in zodii, zodiacul are in centru pamintul si toate se invirt in jurul lui iar cei care se iau dupa zodiac se invirt precum ciinele in jurul cozii