| Ladylady_Dee_1998 a întrebat:

happy
Poate cineva sa mi dea cateva pareri despre caminele ASE. ului? sau sfaturi?
thank you ^_^

2 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Mnah, ultima data cand am fost prin caminele ASE era destul de curat. Stau vreo 3-4 in camera, destul de inghesuit dar spre deosebire de caminele de la politehnica la ASE ai baie in camera si nu trebuie sa mergi in prosop la o baie pe etaj.
Ce am descris mai sus erau caminele de pe strada Moxa, dar din cate imi amintesc si in Belvedere ai aceleasi conditii. Avantajul la Belvedere e ca ai complexul din Regie aproape si, daca iti place viata de noapte, poti sa te distrezi aproape de casa.

| MaliciousDeath a răspuns:

Au unele in Agronomie mai vechi, baie pe hol, vreo 4 in camera,ajungi acolo doar cu ratb, e aproape de parcul herastrau.
In Moxa e ok, zona accesibila, aproape de facultate, 4 in camera, baie in camera, e printre alea "bune".A, ai si lift.
Si am mai fost in vreo 2 din Belvedere, alea mai noi.4 in camera si acolo parca, baie in camera, ai spatiu sa-ti depozitezi strictul necesar.A, si unul dintre camine are aer conditionat. Faci vreo 10 minute pana la metrou, ai magazine prin zona.Carrefour/megaimage/lidl plus altele micute.