| teona125 a întrebat:

prietenul meu a avut o perioada ciudata, nu ma mai alintat atat..nu am mai vb atat nu ne-am vazut 2 sapt ca a fost plecat la bunasa, s-a si pupat cu una, dar a zis ca ii pare rau si ca e un prost si ca ma iubeste si nu stiu ce si acum si-a mai revenit ma suna ff des ma alinta imi zice ca ma iubeste in fiecare seara imi trimite mesaje cu noapte buna si alintari, si i-a spus unei fete ca el fara apa si mancare ar rezista dar fara fine nu si ca eu sunt un ingeras de fata dulce dulce, si nuah ce sa fac il iubesc enorm dar cred ca ar trebui sa imi si demonstreze ca ii pare rau ca s-a pupat cu aia nu numa sa spuna nu?!?!?

6 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Pai din cate ai spus a cam demonstrat.
Mai bine l-ai crede decat sa ajungi sa-l pierzi mai tarziu.
Sau pune-l la incercare, dar sa nu regreti dupa.
Multa Bafta! big grin

caramela
| caramela a răspuns:

Mami cati anisori ai? dupa cum ai scris ma tem ca esti micuta..am dreptate? pana la urma tu esti fata ori baiat? am vazut o intrebare de a ta, si ziceai ca te cheama Andrei.
http://www.tpu.ro/......u-raspuns/
asta e dovada.

| xtembix a răspuns:

Eu zic ca te iubeste si acum se poarta frumos cu tine deoarece se simte vinovat pentru ceea ce a facut si incearca sa repare greseala.

| grab a răspuns:

Ce vrei mai mult?
Deja a facut tot ce trebuia sa faca!

Ce film prost ai vazut tu cu printese mofturoase de actionezi copy-paste?

Crede-l, iarta-l si dati-i inainte cu incredere.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E alegerea ta.
Dar să nu uiți: " Dacă cineva te–a trădat o dată, este vina lui. Dacă te trădează a doua oară, este deja vina ta. "

| Kimmy22 a răspuns:

Hey happy
Pai ai zis ca si-a cerut iertare...ce mai vrei? Lasa sa mai treaca macar doua-trei zile si vezi ce se intampla. Dar esti fata sau baiat pana la urma?hee hee