| MAARRYYAA a întrebat:

Sa va impartasesc problema mea.
Mie mi-a placut de un coleg(dar el nu m-a placut)poveste lunga...
Azi, am jucat adevar sau provocare..Si a primit niste provocari ori sa ma imbraciseze, ori sa ma pupe pe obraz..Sau eu sa fac invers..si el nu a vrut.dar cand a primit provocari la alte fete, de ex pe o colega de-a mea a pupat-o pe obraz...
Un coleg dea meu crede ca ma place si ca e "psihologia inversa" si ca nu a facut asta pentru ca ma place(adica daca eu l-as place nici eu nu l-as imbracisa sau sa-l pup pe obraz.
Da pe mine ma enerveaza ca nu a facut asta.
Voi ce credeti? Cum sa ma comport cu el..Ca nu mai stiu ce sa inteleg.
Funda

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hey
Am mai intampinat si eu problema asta in generala cu un baiat de imi placea (si el stia asta), ma gandeam atunci ca, nu vrea sa imi dea impresie gresita sau sa ma faca sa tin si mai mult la el, pentru ca actiona foarte calm, raspundea la fel. De obicei cand iti place de cineva...te cam pierzi cu firea, te agiti.
Acum la tine cred ca o fi altfel situatia. Nu prea ai de unde stii, daca el spune adevarul sau nu. Mai aveam baieti in generala, care refuzau sa pupe anumite fete sau cel putin sa se apropie mai mult decat e normal de ele, din cauza ca nu erau dragute, dotate, sau cum le placea lor. Presupun ca la tine nu e asa, il cunosti mai bine pe baiat de cat mine, asa ca nu ma bag. Depinde de fiecare acum, ar trebui sa ii urmaresti starea cand vine vorba sa te ia in brate sau ceva. Un tip : daca ar fi sa te ia in brate, incearca sa il iei de mana, sa vezi daca e transpirat sau daca tremura, smth like that.
Incearca sa te comporti cum o face el.

| MAARRYYAA explică (pentru Deleb):

Eu il plac..In caz ca nu am specificat asta.
Dar nu stiu ce sa mai cred..Eu cum sa zic..Nu sunt grasa, dar am picioarele mai groase si fundul mai mare.El e mai slabut..Si poate de asta nu m-a placut.
Ma rog..Cand am primit o provocare ca sa-l imbratisez toti strigau :Făo, Făo.
Si el nu a vrut..Si numai la mine face asa.Ce sa cred..Cumva ma simt rau ca numai la mine face asta...Cu toate celelate se comporta normal...De ce nu si cu mine?

| Deleb a răspuns (pentru MAARRYYAA):

Poate mi-ar fi mai usor daca as cunoaste mai bine situatia, daca as vedea reactia sa, insa nu am de unde.
Depinde ce prefera el, sunt baieti care prefera fetele mai grasute, decat cele slabe, asa ca nu vad problema. Te-ai interesat si tu. daca are pe cineva in minte? Ma refer, daca ii place de vreo fata? Daca nu, inseamna ca sunt mari sanse sa fi tu. Si mie imi e mai usor sa ma apropii de baietii care nu imi plac in sensul ala big grin.

| MAARRYYAA explică (pentru Deleb):

El zice ca nu-i place de nimeni.Dar in a 5a (eu sunt a 6a acum)ca ii plcea de o fata Diana..Ma rog.Da el a zis ca nu place pe nimeni..Na..Tu ce crezi?

| Deleb a răspuns (pentru MAARRYYAA):

Daca a zis ca nu, e si mai evident ca minte, asa ca ai sanse mar. Eu iti urez bafta.

| MAARRYYAA explică (pentru Deleb):

Nu stiu ce sa zic...
Auzi ..Sigur maine jucam adevar sau provocare. Daca se mai intampla.Ce sa fac?
Poti fi un pic concreta cum sa ma port cu el..Noi ne mai punem piedica reciproc.Dar de un timp el ..nu imi mai pune..Azi in ora de romana am observat cum se uita la mine cu o privire tandra..Ma rog. Spune-mi cum sa ma imbrac, cum sa ma comport, cum sa vb cu el..Nu stiu...Am nevoie de ajutor

| Deleb a răspuns (pentru MAARRYYAA):

Well, imbracamintea nu prea conteaza, adica nu trebuie sa te imbraci sexy, poate pe el nu il intereseaza asta, insa poti incerca ceva mai elegant spre normal.
De comportat...cred ca asa cum ai facut-o de obicei, sa nu traga la ochi big grin
Cand se mai uita tandru la tine, uite-te si tu smug

| MAARRYYAA explică (pentru Deleb):

Dar de ex daca ii mai pune cineva o provocare sa ma pupe..Care ar fi reactia lui daca ma place..Sau orice alta provocare legata de mine
.
Auzi, dar daca a preferat s-o pupe pe colega mea (pe care nimeni nu vrea s-o pupe)inseamna ca ii e rusine sa ma pupe sau ca nu ma place?

| Deleb a răspuns (pentru MAARRYYAA):

Poate sa fie faptul ca i s-a facut mila de colega ta ...care ar fi reactia lui? nu stiu, ca nu il cunosc, dar presupun ca or ar face-o si s-ar emotiona or nu ar face-o si ar evita