| Punkyy a întrebat:

Hey TPU.happy. Salut! Sunt noua. Si am si eu o intrebare big grin.
De ce copii.de 12, 13, 14 ani le plac asa de mult de Justin Bieber?
Adica mie mi se pare doar un mucos care habar nu are ce e muzica!
Copii uita de cele mai tari trupe gen : Metalica. etc. etc.
Deci ce parere aveti despre aceasta specie de maimuta? >:

Răspuns Câştigător
| neo787840 a răspuns:

Cred ca din acelasi motiv care la marea majoritate le place de HANNAH MONTANA.Probabil din cauza publicitatii excesive sau din cauza ca daca unui adolescent ii place un anumit lucru sau personaj si celorlati o sa le placa aceleasi lucruri sau personaje numai ca sa nu fie mai prejos decat ceilalti.

14 răspunsuri:
| Denis20 a răspuns:

Da este o maimuta in kiloti numi pl cintecele lui

| DenyAmphetamine a răspuns:

Pai... Cum sa-ti explic.
Fiecare om este diferit.
De ex.: tie iti place metalica.
Alcuiva poate ii place Beyonce.
deci...
in fine. Vroiam s` zic ca fiecare are gusturile lui.
si...revenim.Justin Bieber thinking E NASOL!laughing

| brunetteee a răspuns:

Hmm straight face
Fiecare cu cei place, daca nu ne place noua de cineva sau ceva, asta nu inseamna ca nu trebui sa placa la nimeniwinking!
Gusturile nu se discuta! happy

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Eu una urasc aceasta specie de maimuta si 13 ani amtongue

| lenor9_7171 a răspuns:

Te sustinwinkingsunt de o parere cu tinewinking

| Yuly_5795 a răspuns:

Mare dreptate ai, rock-ul a inceput sa nu mai fie asa in voga(si nu stiu de ce)dar in schimb apar retardati care cica au voce. Justin Bieber este un copil #*#$@$!@#% Si ceva de final Traiasca Rock-ul (funda)

| lauracraciun a răspuns:

Pai tu inteleg ca esti rockarita.pai cei care asculta rock normal ca nu le place Justin Bieber.nu sunt o fana.nu asc muzica lui insa eu cred ca baiatul asta nu v-a facut nimic incat sa il urati asastraight face. daca nu va place muzica lui nu o asculatati.am si eu in clasa cativa care asc rock si au inceput sa semnze o petitia impotriva lui JBrolling on the floor.mda ma rogstraight face. cred ca toata aceasta ura e din cauza succesului si pentru c nu prea multi oameni mai asc rockstraight face

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

1. Pana si fetele de 8 ani ca mine il adora 2.Muzica rock a inceput sa imbatraneasca bleacccch 3.in timp ce faceam un test am repetat melodiile lui in gand si am luat FB deci si prinurmare nu te baga si este un idol pentru mii nu milioane nu miliarde de oameni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okkkk, @jocknitza ...cati ani ai? Si sigur testul tau nu a luat FB pentru ca ai repetat in gand melodiile lui Justin Biberon! Ci pentru ca ai invatat.dar normal la 8 ani si eu ascultam tot felul de tampenii happy Te inteleg tongueRevenind la subiect.Gusturile nu se discuta intr-adevar...dar se discuta pentru ca exista fanii astia care practic ne sufoca cu idolu' lor. Log Out!

| ÐÿÅ a răspuns:

Pentru ca acei copii recunosc muzica buna! LOL.Cei care nu stiu ce e muzica buna sa nu se mai chinuie sa scrie laughingGANDITI''cine e cel mai bun?"(va dau eu raspunsul:"JUSTIN new BIEBER")

| Punkyy explică:

@Dyana.imi pare rau ca`ti stric cheful cu idolul tau dar justin biberon nu e cel mai bun! in primul rand bun la ce?! Va zic eu ca pana la urma o sa ziceti pe la 12-13 ani : " ba ce obsedat am fost "!

| andreutssa20 a răspuns:

Draga Bella... fiecare cu parerea lui si cu gusturile lui, sunt si fete de 20 de ani care le plac si.b chiar eu cunoschappy, poate ca unora le place justin bieber si unora metalica sau mai stiu eu ce trupe... happy nu poti sa le schimbi tu gusturile

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Bleahhh...justin b. ee e e(nu ziclaughing) frate toata lumea il placept ca e un mic retardatlaughing)

| FucktheSystem a răspuns:

1. Metallica se scrie cu doi de "l", deci am indoiesc ca esti un mare fac Metallica. [ observ ca nimeni de aici nu stie cum se scrie, jenant rolling eyes)
2. Copiilor le place ce e la moda si ce li se spune ca este "cool", spre norocul meu nu mi-au placut niciodata lucrurile "cool". happy
@Dyana: Sunt sigura ca habar nu ai ce inseamna "lol" si il folosesti doar ac sa pari cool
@jocknitza: Am vazut copii naivi dar nici chiar asa, copii sub sa zicem 12 ani ar trebui interzisi pe site-uri din astea, si nu stiu cum ai luat FB ca vad cu nu prea stii sa scriiwinking