| Soowhaat01 a întrebat:

( Scuzați categoria )

Am și eu o problemă. Să zicem că bag un folder pe stick. Adică un world care are un referat pe care să îl prezint la școală. Am nevoie de un program pentru a merge? Adică, eu anul trecut am avut nevoie pentru engleză. Când băgam acasă stick-u, nici o problemă. Era folderu tot, dar la școală, nimic. Nu vreau să pățesc la fel. Sau contează dacă este băgat de pe laptop?

Fundă!

4 răspunsuri:
| maryan1997 a răspuns:

Nu,nu iti trebuie nici un program.Decat ii dai copy si paste, sau il iei cu ''mausul''

| Soowhaat01 explică (pentru maryan1997):

Am făcut și asta. Dar am încercat pe pc și nu merge. Adică, îmi arată folderul dar nu merge să dau pe el. E ca și cum nu ar exista. Îmi arată cu alb la pc. Dar d-na profesoară are laptop. Sper să meargă...

| maryan1997 a răspuns (pentru Soowhaat01):

Nu conteaza sa si mearga! conteaza sa vada ca ai facut.

| Soowhaat01 explică (pentru maryan1997):

Îl vom prezenta pe proiector laughing.