| AnisiaMariana09 a întrebat:

Hey TPU, scuzați categoria, am șanse să intru la drept? La poliție, procuratura sau avocatură? Menționez că sunt conștientă că am un dosar penal de acum un an pentru consum de droguri dar niciodată nu m-au prins consumând, sau să am la mine sau să mă găsească drogată. Am vreo șansă să dau? S-au mai schimbat legile? Mulțumesc, fără jigniri vă rog

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poți să intri la Drept cât timp îndeplinești termenul de reabilitare.

| DonEduardo a răspuns:

Politia nu are legatura cu dreptul.