| Tavii a întrebat:

scuzati categoria in primul rand... vroiam sa va intreb doar cand nu voi mai fi membru junior? imi trebuie un anumit numar de puncte sau ceva?

Răspuns Câştigător
| angel09 a răspuns:

Buna trebuie sa ai 10 zile de la crearea contului plus 100 de raspunsuri. bafta!

| Tavii explică (pentru angel09):

10 zile am facut demult dar pana la 100 de raspunsuri mai amlaughing multumesc

| angel09 a răspuns (pentru Tavii):

Buna! eu in 7 zile am facut peste 100 de intrebari si nu pentru a deveni senior...imi place.laughing