| Stelutasweet a întrebat:

Hey TPU(si scuze pentru intrebarea lunga)! Ma intreb daca un coleg de la mine din scoala ma place adica: - atunci cand sunt prin preajma lui si vorbesc cu o alta persoana asculta si se baga repede in conversatie dar pe o voce mai serioasa decat atunci cand vorbeste cu altcineva, ne cunoastem de o saptamana si cred ca asta-i cauza dar nu sunt sigura, - vorbeste si cu alte fete in preajma mea si asta ma face putin geloasa. Dar ma observa de fiecare data cand sunt langa el in clasa, de exemplu eram pe niste scaune in laborator si erau 2 baieti intre noi si statea langa 2 fete a vb putin cu ele si s-a intors la mine si m-a intrebat ce fac, era evident ca stateam si mestecam guma plictisita, ma tot striga pe nume si a zis pe un ton amuzant "Stai si molfai guma happy". -O fata imi facea parul si a venit el repede si a inceput sa-si bage mana prin el si sa mi-l incurce, eu nu am vazut si nici nu am simtit dar ii tot zicea fata sa termine, a plecat uitandu-se in spate chicotind si spunand ca seman cu o actrita din nustiun ce film. Apoi mi-a dat caietul lui de teme fara sa-l intreb, adica mi-la lasat pe banca dar nu stiu de ce si nu mi-la cerut inapoi. Acum ma tot tachiniaza pentru fiecare lucru stupid pe care il fac si credeti-ma fac multe sad. Deci ce credeti ma place pentru ca eu il plac foarte mult si trebuie sa mentionez ca e foarte comunicativ si se uita la mine de fiecare data cand rad la glumele lui probabil pentru ca ma aude deoarece nu stau foarte departe de el dar nu stiu ce sa cred. Pe facebook scrie ca e intr-o relatie dar la status a scrie ca place pe cineva si spera sa fie a lui era dulce :* dar m-a facut sa plang crying pentru ca nu eram sigura ca sunt eu, deoarece el arata foarte bine si multe fete il plac. Va rog ajutati-ma crying!

2 răspunsuri:
| Stelutasweet explică:

A si scuze pentru greselile de gramatica am scris intrebarea in graba si am fost putin cam frustrata cand am facut-o!

| Hinatique a răspuns:

Casa de piatra. happy