| Allexutsa_8314 a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta, vreau sa stiu mai multe despre LG KP502, ce parere aveti despre el, mi-l recomandati? Spuneti-mi cate ceva despre el mai ales in legatura cu difuzorul( cat de tare se aude) si conexiune la internet daca are

Răspuns Câştigător
| xoxo131 a răspuns:

Pai, e aparut din 2009, marimea ecranului: 240 x 400 pixels, greutate : 89 g, memorie interna de 48 mb, Bluetooth, camera : 3, 15 mp, se aude foarte tare. til recomand :*