| Iasssmy_5402 a întrebat:

happy Spuneti-mi si mie ceva smecherii pentru barn buddy :-s ca am inteles ca sunt cateva :-s Multumesc. FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

Pai poti sa furi cu caine! Deci intri in ferma celui care vrei sa ii furi, si dai click pe manusa si furi nu conteaza daca iti ia bani! Pana cand o sa arate ``Restart Farm,, sau asa ceva si uitate in hambar si ai sa vezi plantele furate. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundoii`?

2 răspunsuri:
| cosmynutza97 a răspuns:

Eu joc de mult timp BB si cred ca singura "smecherie " este ca daca are caine si apesi pana furi si dupa apesi my farm sau ferma mea ( depinde de limba ) iti da banii inapoi si ramai si cu planta furata, celelalte chestii cu dreptunghiul si alte chestii nu functioneaza. Sper ca ti-am fost de ajuor :d.

| diannex a răspuns:

Nu e adevarat! nu merge!