| Ahlexxa a întrebat:

stiti cumva daca internetul (pe modem) RDS este bun? adica daca merge binethinking pentru ca de curand mi-am luat un laptop si nu prea vreau wireless deaorece vreau sa am internet peste tot, si am auzit ca cele de la ex:orange, vodafone. merg cam greu. Voi ce ziceti? Funda:* si

7 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Poi dacă vrei internet peste tot, Wireless-ul e soluția.
Internetul de la RDS e bun, cred că cel mai bun din țară, deci îl recomand.
Cât despre wireless, după ce îți bagi netul, îți cumperi un router wireless, faci ce trebuie și ai net și fără fir, prin casă.

| Ahlexxa explică (pentru DarQueen):

Da dar in masina de exemmplu nu voi avea internet, nu mi-am luat laptop ca sa stau pe internet doar in casa, asa stateam bine mersi pe calculatorlaughing big grin

| DarQueen a răspuns (pentru Ahlexxa):

Și cum zeul mirării și nedumeririi vrei tu să ăți bagi modemu în mașină?
*kill me*
*now*
laughing

| Ahlexxa explică (pentru DarQueen):

Nu in masina, in laptop draguta laughing god...si asa merge peste tot, sau tu iti iei wirelessul in brate peste tot?rolling on the floor))

| cherrybomb a răspuns:

Merge super binee! am eu si nu am probleme cu el ( chiar daca mai uit sa il platesc tot merge bine)

| aNdreIiasi a răspuns:

Pe toate modemurile, netul e mai prost decat prin cablu. ia-ti de la rds modem. dar nu o sa fi surprinsa de nu stiu ce viteza, asa e in general la modem, nu numai la rds sau la altele.

| Christinnae a răspuns:

Trebuie sa te duci la un magazin specializat. RDS-ul este foarte prost. 100mbps... in fine.
Ai nevoie de un routter wireless...
Dar e un pic mai scump laughing in fine.
Stiu la ce te-ai referit, dar nu stiu sa iti explic