| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Hey TPU!
Stiu ca cel mai mult ar trebui sa-mi pese numai de ceea ce cred eu despre stilul meu, dar. doar din curiozitate va intreb ce parere aveti despre adolescentii si nu numai adolescentii - toti oamenii - hipioti. In ciuda faptului ca nu asa de multi oameni mai au acest stil de imbracaminte si comportament ( fel de-a fi ), chiar as fi curioasa sa aflu ce credeti voi despre ei.
Aceasta intrebare nu a fost pusa in asteptarea unui raspuns care, la final, sa fie rasplatit cu o funda. Am pus-o, din nou zicand, din curiozitate.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ar trebui sa iti pese de ce e important.

| Rebekka97 a răspuns:

Ai dreptate ca ar trebui sa-ti pese de ceea ce crezi tu doar ca parerea mea e ca lumea ar trebui s-o faca cu o limita. Uneori stilul ales nu are tocmai un efect pozitiv asupra noastra si cei din jur ar putea sa aiba dreptate, cum ar fi in cazul hipiotilor.Dar fiecare cu treaba lui si cu stilul lui de viata.Nu-i putem intoarce pe toti pe drumul cel bun. Sper k m-am facut inteleasabig grin.