| LauraSpunePeFata a întrebat:

sunt foarte confuza... aproape de blocul meu locuieste un baiat care de o saptamana rade cand ma vede ( de la distanta) cand se apropie de mine ma saluta cu,, ceao" si pleaca... Odata m-a enervat la culme si l-am intrebat de ce tot rade si care este problema lui dar a negat totul.
Voi ce credeti?
Ce motiv ar avea sa rada de mine?
FUNDA

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie ce povesti i s-au spus despre tine.

| Roxxxxi a răspuns:

Probabil e mai artagos.Nu pune la suflet toate prostiile.
Nu face si tu la fel ca insemna ca aveti aceeasi "inteligenta". Lasa-l sa rada daca atata poate.Tu fi indiferenta la glumele lui proaste si fara gust :*

| altuser a răspuns:

Cred ca incearca sa iti atraga atentia, sa va cunoasteti mai bine.

| Franckye a răspuns:

Cand mai esti cu cineva gen : prieteni, parinti, rude, etc. mai rade? daca nu inseamna ca e genul de om care are chef de,, caterinca" cum se spune acum happy! Daca rade in continuare inseamna ca el are un motiv sigur pentru care rade cum ar fi un lucru urat despre tine auzit de la alte persoane sau ceva fizic ceea ce nu e normal.