| KAdlk a întrebat:

Sunt in Bulgaria, si mi-am luat o pereche de conversi All Star, si as vrea sa stiu cat costa Conversii All Star in Romania, ca eu am dat pentru ei 56 de leva. Adk cam 30 de euro, 120 de lei[aprox]. Deci cat costa o pereche originala in Romania?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mamatatasibunica a răspuns:

In romanaia sunt foarte scumpi cam 200-500 de lei, intervalul asta e.am cautat in mai multe locuri si cei mai ieftin i-am vazut cu 150 lei

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Acum vreo 4 ani, eu am dat pe ai mei 160 RON. La noi, din cate am vazut, pretul variaza de la 120 la 200 RON. Depinde de locul de unde ti-i cumperi.

| KAdlk explică:

Ms muklt!

| KAdlk explică:

Asta este mai bun, mesi