| EllenaDoubleL a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat rau,curvar si popular(stiti voi genul) si problema e ca din cauza lui am note mici,absente, pedepse peste pedepse si de factura la telefon numai zic:d incerc sa.l uit si reusesc vreo 2 zile apoi ma baga in seama si nu ma pot abtine sa nu raspund.Prieteni mei imi zic sa.l uit ca ma prosteste, ca e o influenta rea etc. oricum 'salivez' dupa el de 2 luni si el nu.si da seama, dar atunci cand vorbeste cu mine ma simt in al noualea cer nu stiu sa explic cat de bine ma simt.Voi ce credeti e mai bine sa.l uit sau sa incerc sa.l cuceresc in continuare? Si daca e mai bine sa.l uit cum sa fac sa nu ma gandesc la el? Si daca e mai bine sa incerc sa.l cuceresc cum fac?happyMersi anticipat:*.

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dacă nu vrea serios nimic de la tine atunci lasă-l, nu merită.

Să ai grijă de tine.

| Lou222 a răspuns:

Pai ti-am mai spus.

| beautifullie a răspuns:

Apuca-te de invatat ca ramai corigenta im ritmul asta

| Cosmin_Sburlea_1994 a răspuns:

Intai de toate...te rog raspunde-mi la urmatoarele intrebari: cati ani ai tu? cati ani are el? ......asta daca vrei o parere sincera