| Blueeyes6969 a întrebat:

sunt intr-o mare dilema... La scoala trebuie sa ne facem cadouri(de vreo 20-30lei) intre noi dupa ce am tras la sorti, este o activitate pentru craciun iar cadoul trebuie facut unui baiat, asa ca scrieti (mai ales baietii) ce cadouri va doriti de craciun si care sa se incadreze cerintelor. Cel mai bun primeste FUNDITA! happy

1 răspuns:
| Paulinaxoy a răspuns:

Pai poti cumpara o esarfa H&M au preturi diverese de la 30 de lei in sus in general dar sunt foarte frumoase, sau un ceas.