| shermanbitzz a întrebat:

sunt nou pe aici si mi-am luat de curand telefonul Orange Stockholm, voi ce credeti, merita fata de celelalte telefoane? si daca vreau sa folosesc optiunea Wi-Fi, router-ul wirelless trebuie sa fie neaparat in priza?

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer nu e pre rau ...camera e bunicica, procesorul acceptabil, are si android!
pe scurt...nu e rau!
Ti-as recomanda un Samsung galaxy fit.dar nici cu asta nu mi-e rusine!
si in legatura cu wirrelesul. sincer nu stiu exact, dar banuiesc ca trebuie sa il ai in priza ca sa ai semnal * asta ar fi logic *