| DLNgabriel a întrebat:

sunteti fani Harry Potter? atunci va invit pe un site tare:

www.veritons.ucoz.com

Veritons este versiunea romaneasca a binecunoscutului castel Hogwarts sau chiar mai mult. Poti intalni aici vampiri, varcolaci si tot felul de specii care nu prea au fost mentionate in seria Harry Potter.
La fel ca la Hogwarts, iti poti aduce contributia la Cupa Caselor in multe feluri: dezbateri, concursuri si asa mai departe. Poti chiar vorbi cu celelalte persoane de pe site in Sala Mare.

De asemenea, iti poti trai visurile(literar vorbind) despre lumea aceasta pe forumul RPG. Acolo poti citi multe povesti despre istoria castelului, povesti despre studentii actuali, cei trecuti si orice fel de studenti(sau profesori).

Alatura-te acum pentru a simti magia fenomenului Harry Potter intr-un stil romanesc. :)

Si am o intrebare: Cum pot sa sterg o pagina de facebook?

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Foarte fain despre Harry Potter, I'll look into it.
Raspuns la intrebare: In dreapta sus la Facebook ai un varf de sageata indreptat in jos. Dai click acolo, apoi la Parametri contului, alegi Securitate si ultima chestie e "Dezactivarea contului".
Sanatate!