| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, sunteti genul de persoana care isi doreste o relatie serioasa sau o aventura?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aventuri poti avea cu sutele daca te duce capul. Dar o relatie serioasa, o data-n viata.
Nu imi doresc o relatie serioasa, pentru ca am deja una.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și una și alta.

| Eireann a răspuns:

Eu nu voiam de nici Una dar acum sunt intr-o relatie serioasa si sunt multumita.

| alexalx1234 a răspuns:

Relație serioasă, dar nu prea ai cu cine în ziua de azi.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Relatie serioasa, dar asa cum zice xchop, nu am de unde s-o iau!

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Viața e o aventură prin care aș vrea să trec și s-o petrec alături de o persoană serioasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori serios ori mai bine deloc. Aventuri pot să am de alte tipuri. Prin păduri cu urșii, nu cu ființe umane.

| VanillaQ a răspuns:

Aventurile se gasesc pe tot drumul, oricine e capabil de aventuri, dar nu oricine e capabil sa aiba o relatie serioasa.
Prefer ceea ce se gaseste mai rar, si anume o relatie serioasa.