| ReeaAndreea a întrebat:

tot e urat afara hai sa facem noi o atmosfera in jurul " focului de tabara " laughing si sa spunem povestioare amuzante... promit ca spun si eu o poveste dupa si va dau si fundita phbbbbtbig grin< :*

1 răspuns:
| ALEXUTZA_3798 a răspuns:

Daca ma pui acum sa iti fac o povestioara iti scriu un roman. totusi iti spun ceva: intr-o padure erau niste oameni cu cortul. la miezul noptii au auzit un urlet. stii ce s-a intamplat? ii strigau mamele sa vina inapoi in casa!