| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU...un tip m-a rugat sa stau cu el in banca in clasa a 9-a.La inceput am acceptat, totul ok, dar...intr-e timp m-am razgandit si as vrea sa stau cu fosta colega din generala si nu stiu cum sa-i zic..ca nu mai vreau sa stau cu el..HELP!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi. tu vrei sa stai cu altcineva in banca?
Ca eu as cam vrea cu x ca imi e prietena buna...
sau
uite, ce ar fi daca tu stai cu y in fata mea si a lui x? ca e prietena mea si am multe de discutat cu ea... bla bla
ii yici ca o sa stai si cu el, si vbiti. happy
sa nu ii dai impresia ca il lasi balta.

| ElHombre2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Amice esti un expertrolling on the floor)id meu:schiopu_rwinkingte rog sa-l bagi ca mai vreau sa te intreb ceva... apropo esti maestru'winking

| ElHombre2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti fata sau baiat?

7 răspunsuri:
| ktyi a răspuns:

El te place sigur smug Spune-i pur si simplu... Funda puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Calm,ca nu te casatoresti!
Zi-i pur si simplu ca vrei sa stai cu ea si intreaba-l daca se supara, iar in pauze mergi si vb cu el sa nu ii dai impresia ca gata, ai uitat ca exista.
Oricum poate vrea si el sa stea cu cineva in banca si ii e la fel de rusine big grin

| ElHombre2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine,dar eu i-am zis deja ca stau cu el si imi mie cam jena sa-i spun acum GATA nu mai stau cu tine..nush cum sa-i spun...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fata, si una a naibi inca laughing)

| ElHombre2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hey....imi dai te rog id..mai vreau sa te intreb ceva...al meu schiopu_r