| anonim_4396 a întrebat:

va rog ajutati-ma: am luat un virus de pe facebook si cand incerc sa intru pe cont imi zice ca e blocat pentru securitate. Cum scap de virusul asta si cum imi pot recupera facebook-ul? Dau fundita dar va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| annemarieG a răspuns:

Ce antivirus ai? da o scanare completa, antivirusul il va bloca in carantina.incearca Nod 32 Eset smart security 5. schimba internet explorer cu chrome,opera, mozzila, si evident daca folosesti astea, schimba cu explorer. daca reusesti sa intri, schimba parola pentru orice eventualitate. daca nu mai bine reinstalezi windows-ul.