| LovKid a întrebat:

Vreau sa descarc niste poze din telefon pe calculator si nu stiu cum se face? (am cablu de date)
plz spuneti-mi cum se face?
cel mai detaliat raspuns primeste...

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

Cand introduci cablul de date USB in telefon trebuie sati arate ''transfer multimedia'' adica tot din telefon poze, muzica...etc. te duci la My Computer si acolo iti arata o icoaca cu telefonul tau dai cliksi daca ai card la telefon iti apare memory phone si memory card, dai la memory card unde ai pozele care vrei sa le descarci in pc-ul tau.

Succes