| gabrielsearch a întrebat:

Vreau sa imi aleg un telefonsi nu stiu care... si ma gandeam ca poate imi dati voi niste idei! Vreau sa imi iau un telefon cu display destul de MARE, sa aiba android, WiFI, camera de macar 8 megapixeli sau6 dar nu mai mica de 6, sa aiba camera secundara de macar 2 megapixeli si sa fie usor reparabil! Suma sa fie pana in 1100 lei! Deci..va rog sa imi exemple de telefoane descrise mai sus big grin! Multumesc mult de tot! PS : nu vreau Samsung Galaxy sau Iphone

4 răspunsuri:
| gratie a răspuns:

Incearca un Smart phone sau un Samsung young... nu iti recomand Iphone pentru ca este mult prea scump

| carinutza373 a răspuns:

Eu tot cu iphone-ul zic, adica, de ce nu?
are wifi, Safari, multi-touch system, push-mail, procesor de 600mhz, 3G

| carinutza373 a răspuns (pentru carinutza373):

Desi, mai poti sa iti iei si un telefon de la second hand, adica n-are nimica, toti te lasa sa il vezi si sa il studiezi. Da uite un Nokia, ce are multe calitati (mai multe Nokia-uri), adica are si multi-touch si Nokia store, ce-i super smecher! : http://www.emag.ro/search/nokia+lumia/sort-priceasc/p2
sau, http://www.emag.ro/......E8M20BBBM/

| Justme0101 a răspuns:

Pai nu exista alta marca de telefon, in afara de Samsung care sa aiba android laughing si wifi, toate telefoanele au, pana si Nokia 1300. Iti recomand un. Nokia lumia 610 thinking are windows 8 sau 7, nu stiu exact, si are displeyul destul de mare. are o prietena si e chiar super ok happy.