| 00SweetTweety00 a întrebat:

♥ Vreau sa imi cumpar un telefon de la Vodafone pe puncte plus diferenta love struck sau as vrea sa imi fac abonament dar mai ieftin; o3
Ce modele mi-ati recomanda? puteti sa imi spuneti pretul love struck
FUNDA love struck

1 răspuns:
| ionutzsteaua86 a răspuns:

Pai depinde ce abonament vrei sa iti faci. Daca vrei la 15 euro pe luna iti recomand LG optimul L2 II sau Samsung Galaxy Pocket.Cu abonamentul de mai sus iei cu 1 euro telefonul in rest daca vrei abonament de 9 euro de ex poti opta pentru un Nokia C2-01 sau un LG T385 ori Nokia Asha 302.Pt mai multe detalii uite-te pe www.vodafone.ro.Succes!