| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu Sigur care ati folosit ulei de ricin ca sa indepartati cearcanele.A mers? Pentru ca vreau sa incerc si eu dar nu vreau sa ma trezesc cu un stuf sub ochii laughing)
FUNDA

1 răspuns:
| adrianadi97 a răspuns:

Stiu ca nu prea are legatura, dar la problema ta am o solutie vizibila in primele 5 minute dupa ce te-ai trezit: Inainte de a te pune la somn ia o lingura, ud-o si pune-o in congelator, cand te trezesti te speli pe fata iei lingura si apesi usor pe cearcane, masand usor.