| SnowKat a întrebat:

vreau sa va cer o parare sau mai exact ce sa fac ca nu stiu :v, am un prieten foarte bun care mereu spunem ca suntem bff si mereu i-am vrut binele si sa il fac fericit, si cand vb de alta sau se vede mi ciuda dar nu o arat pentru ca is obisnuita sa imi sustin sentimentele in interior si mereu zambesc si ma enervez foarte rarrrrr, nu stiu ce ar trebui sa fac mai departe cu acest baiat, daca il plac sau nu nuuu stiuuuu! Va rog niste sugestii!? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

E un sentiment de "Gelozie" de a proteja de a nu fi indepartat de tine cu gandu' ca-l ia altcineva.da e probabil sa ti la el ca la un prieten foarte bun dar nu este exclus sa il placi. daca simti incearca sa discuti cu el despre acest subiect si vezi ce parere are... eventual poti incerca o relatie

| SnowKat explică (pentru Santo2190):

Si daca ne despartim, dupa aceea nu va mai fi ca inainte :c

| Santo2190 a răspuns (pentru SnowKat):

Macar afla ce simti. daca consideri ca iti e bff te intelege happy