| cristinica1234 a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare si sa nu va contraziceti Va rog!
Ma topesc dupa designul elegant de la iPhone 4S, dar Smaung Galaxy S3 am auzit ca e mai bun, dar si ca se incarca greu la jocuri, iar iPhone ca nu poate avea cartela de la frog cu internet, adevarat? Imi puteti spune care este mai bun si daca e adevarat ca la iPhone NU merge sa bagi cartela cu internet decat daca ai abonament?
P.S. Nu vreau cu abonament.

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

Eu am Iphone 4S, si nu am nici cea mai mica problema cu el, e un telefon fantastic si designul e fabulos.Am o multime de jocuri care se incarca foarte usor, si majoritatea sunt gratuite(stiu ca multi ziceau ca pe appstore nu gasesti multe aplicatii gratuite).Nu stiu de chestia cu cartela, dar m-am uitat pe TPU si am gasit intrebarea asta:

http://www.tpu.ro/......par-si-eu/

Sper ca am ajutat si ca o sa alegi telefonul care iti place, nu cel care le place celorlalti!

7 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s3 si merge perfect in jocuri, nu se incarca greu deloc happy are baterie de 10 mai buna ca cea de la orice iPhone, adica dureaza mai mult. sincer sa fiu nu stiu daca merge frog cu internet, dar iti spun ca daca iti cumperi Samsung galaxy s3 nu o sa ai deloc de regretatwinking

| cristinica1234 explică (pentru هوراس):

Da dar nu stiu daca aleg una mi-e frica ca poate fac alegerea gresita. Cine stie? Mersi oricum

| Ramona000 a răspuns:

Samsung s3 fara nici o ezitare, sefa mea are iphone 5 si se tot plange ca i se blocheaza si nu are semnal bun

| هوراس a răspuns (pentru Ramona000):

Apple ce sa faci oh go on?

| 2handsUp a răspuns:

Eu cred ca Samsung Galaxy S3 este mai bun si mai rezistent. Daca ar fi sa imi cumpar vreodata sigur asi alege telefoanele de la Samsung, eu nici nu ma uit la iPhone.

| Eoo_Cristy_Eoo_Cristy_1995 a răspuns:

La iPhon daca l-ai cumparat fara abonament nu merge cu frog dar totusi Samsung Galaxy S3 e si mai bun si merge si fara abonament doar ca astepti putin mai mult la incarcarea jocurilor sau aplictiilorwinking!