| Locanonimus a întrebat:

vreau si eu niste melodii triste cat mai multe. nu conteaza genul conteaza sa fie triste sad

Răspuns Câştigător
| Oto1515 a răspuns:

Dance with my father, family portret, pink fu**ing perfect, si lana del ray are numai melodii sad... Mie ini place de la ea born to die
Sper ca te'am ajutat :*

5 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

Enya sau poti asculta muzica goth.
Pentru mine ce-a mai trista melodie e asta http://www.youtube.com/watch?v=1BFYs2pZp_U am si plans.

| viktorr1999 a răspuns:

De ce ai vrea melodii triste...traiesti numai o data, bucura-te de viata nu sta trista.

| Locanonimus explică (pentru viktorr1999):

Da exact viata e scurta dar nu mereu totul este roz maia vem di dificultati in viatasad

| viktorr1999 a răspuns (pentru Locanonimus):

Viata nu trebuie sa fie roz.Viata o faci singura roz.Fiecare are propria metoda.

| camelia14 a răspuns:

Dudah & Chriss - Sentimente
plauzibil-despartiti dar impreuna
Chriss (JustUs) feat Allexandra - Strig spre tine
Chriss feat Allexandra - Ultimul vers
Chriss ( JustUs ) - Ca sa uit de noi
Chriss (JustUs) - Daca pleci...
JustUs - Cand aveam probleme
Chriss [JustUs] - O poza cu noi
Justus - Ai ramas
Assu & JustUs - N'ai fi vrut
Sper sa-ti placa astea sunt melodii de despartire, povesti de dragoste tristesad