| breeze a întrebat:

Hey!happy
Va ROG AJuTATI-MA CU NISTE IDEI...
Am batut un pariu cu prietena mea ca pot face mai multe fotografii artistice decat ea. dar nu mai am idei.am facut cateva. dar nu mai am idei.nu stiu ce s-a intamplat.:-s.sunt intr-o pana de idei.sad.
Daca aveti idei. va rog comunicati-mi-le!~.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| oblivion95 a răspuns:

Incearca sa te ajuti de umbre; pozeaza insecte in posturi mai ciudate, joacate cu culorile; pozeaza un nor ce seamana cu ceva cunoscut; aranjeazati lucrurile intr-un naumit fel... te descurci tu. Cauta si pe internet poze artistice ca sa te inspiri

2 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Asa...si asta nu inseamna ca ai trisa? daca acelasi lucru l-ar face si ea...in ce va intreceti? in ideii care nu va apartin?

| oblivion95 a răspuns:

Nu e nimic rau in a te inspira