| SexyAnon a întrebat:

Hey! vr si eu niste site`uri de status`uri! plss.

fundita normal.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| MadaLoveUcv a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com
http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=4129&page=166
http://www.statusuri.ws/

2 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

O zi agitata, vesela si plina de momente emotionante;
Mi-as dori ca din ce in ce mai multe persoane sa invete sa aprecieze aceste mici sclipiri ce ne coloreaza viata si sa nu mai spere la ceva exorbitant.

Perioada asta ma face sa ma simt de parca as pluti intr-un balon de spuma colorata

Poate ca eu...
sunt de vina in anumite momente.
o lume destul de mica dar cu sentimente uriase
Uneori viata ne pune la incercare. Trebuie ca noi sa scoatem armele potrivite pentru a castiga razboiul acesta.

Se spune ca "ochii care nu se vad se uita", eu vreau sa schimb proverbul cu o realitate rupta din viata mea : "ochii care nu se vad lacrimeaza de dor".
Un singur lucru bun gasesc dupa o astfel de perioada : "revederea este dulce".

Chiar si durerea are scopul ei in viata.
Este dureros sa aflii ca ai fost mintit, dar mai dureros cred ca este sa afle cel ce a mintit ca tu i-ai descoperit fapta.
Astazi sunt dezamagita de mine... simt ca nu reusesc sa fac nimic bine.
Nu vreau sa mai pun suflet la nici o rautate pe care ceilalti o spun intr-un mod voit - de ce sa le dau satisfactie?
Uneori ascult prea mult de reactiile de moment si nu stau sa ma mai gandesc daca este bine sau nu sa reactionez asa.
Ma gandesc la NOI si imi dau seama ca sunt o norocoasa, stiu ca am mai spus asta de multe ori dar o sa o spun de fiecare data cand simt nevoia.
cu siguranta NOI nu suntem perfecti si nici nu ne dorim asta;
Chiar daca nu facem parte dintr-un roman de dragoste sau dintr-un film...suntem personajele principale in povestea noastra de iubirte.
Si faptul ca esti departe ma intristeaza, imi ia orice speranta de a ma simti bine
Nu stiu ce astept. Poate sa sune telefonul. Sa stiu ca te gandesti la mine, sa-ti aud vocea. Dar e atata liniste...
Prea multe intamplari, prea multe sentimente, prea multe ganduri, prea mult...
Ma simt iubita, de fapt stiu bine ca sunt! :X

| doldolce a răspuns:

Http://www.status-uri.tk/ mi se par super...:)